Do nového roku trochu jinak


 

♥ Zdravím vás všechny v novém roce a přeji vám ať je to rok plný zdraví, úspěchu, radosti, smíchu a samých příjemných změn ♥

 

U tří medvídků se dějí velké změny hned od začátku roku. Týkají se především organizace mé práce a budu se snažit, aby se vás, mých milých zákazníků, dotkly co nejméně. Některým úpravám se však vyhnout nedá.

 

Důležitou a hlavní novinkou je můj nástup do práce (nastoupila jsem na pozici Manažer břeclavského centra Cara Plasma a to na plný úvazek) a na mateřské dovolené bude s dcerkou Eliškou manžel. Tím se samozřejmě krátí můj čas na tvoření. V několika bodech zde shrnu, jak se to v praxi projeví na prodeji mých výrobků.

 

  • Jako nejdůležitější bych chtěla uvést, že dodací lhůta u objednávek na přání (u zakázkové výroby) bude opravdu až tři týdny! Snažím se a budu se dále snažit plnit skladové zásoby, aby byl velký výběr hotových věcí a byla možnost odesílat výrobky ihned. Pokud si ale objednáte cokoliv na míru, počítejte prosím, že si počkáte trošku déle.
  • Co se týká triček/bodyček – malování a tisku, zde se termín dodávek prodlouží nejvíce, jelikož trička mi dosud vyzvedával manžel v Brně, kde nyní již nebude, budu je u dodavatele objednávat 1x za 10 dnů a nechávat posílat poštou, aby se to mně i vám stále vyplatilo a ceny mohly zůstat stejné, tak jak jste byli zvyklí. Dodací doba tím pádem bude až 20 dnů.
  • Ráda bych upřesnila, že do termínu doručení se počítají pouze pracovní dny (tedy pondělí až pátek), o víkendech opravdu pracovat nebudu,  tak jako každý, i já potřebuji trávit nějaký čas s rodinou.
  • Dále bych chtěla dát na vědomí, že jsem opět zprovoznila prodej na Mimibazaru, kde jsem trochu upravila prezentaci výrobků – podobné fotky  jsou nahrané pod jednou nabídkou, takže je třeba se tím proklikat a prohlédnout si varianty takto, na první pohled bude nabídka působit omezeně. Ještě bych chtěla poprosit, abyste důkladně četli všechny popisky, protože opravdu vše je vždy u produktu uvedeno a pokud musím neustále odpovídat na upřesňující otázky o barvách, cenách a rozměrech, kteréžto informace již v popisu jsou, krade mi to spoustu času, který bych mohla trávit tvořením. 

 

♥ Tvoření miluji a věřím, že půjde s mou novou prací skloubit. Vše se jistě brzy usadí a za podpory mé rodiny a s vaším pochopením budu moci dál dělat co mám ráda, a plnit vaše sny ♥