Focení v tylových sukních


 

 

Již nějaký čas jsem plánovala uspořádat focení maminek s děvčátky v mých tylových sukních a čelenkách. Jsem šťastná, že se mi konečně povedlo dát dohromady bezvadnou partu mých stálých zákaznic s jejich úžasnými princeznami. 

 

  

 

 

Právě na focení si mé zákaznice nejčastěji objednávají podobné sety a dnes bych ráda představila, některé z mých novinek. Tyto sukně jsou šité, ne vázané a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Nové modely sukní jsou sladěny s čelenkami a novými květinovými věnečky.

 

  

  

 

Všechny jsme si focení v překrásném lednickém parku užívaly a výsledky můžete vidět v tomto článku. Malým i velkým děvčatům tímto velmi děkuji za ochotu, bylo mi ctí a potěšením s nimi spolupracovat na prezentaci mé tvorby.

 

 

 

 

Ceny dětských šitých tylových sukní jsou od 500,- Kč, dámské od 1500,- Kč, čelenky od 100,- Kč a květinové věnečky až 300,- Kč.

 

 

 

Pokud se také chystáte zvěčnit si společné chvilky se svými ratolestmi a chcete se sladit do své oblíbené barvy nebo máte jiný nápad, neváhejte mne kontaktovat, ráda pro vás vyrobím komplet MÁMA+ DCERA na vaše přání