Jarní novinky


 

 

♥ Představuji vám mé jarní novinky ♥

 

Ačkoliv nám příroda právě uštědřila nepříjemný políček v podobě ledového vichru, sněhových přeháněk a přízemních mrazíků, vnitřně jsme již většinou naladěni na příliv jarní energie. I já mám najednou hlavu plnou nových nápadů a chuti tvořit pro vás nové zajímavé doplňky, které vás jistě potěší.

 


 

 

 

 

Novinky pro vás připravené jsou vlastně takovým zrcadlením jara ♥
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jde především o překrásné květinové čelenky a věnečky. Již jsem je začala nabízet a setkaly se s velkým nadšením mých milých zákaznic.
 
V plánu mám ještě rozšíření tohoto sortimentu o náušnice, brože, náramky, sponky a gumičky na culík.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dále tady mám jarní motýlky a berušky, nové sponky a novinka v podobě tutu sukýnky.
 
 
 
 
 
 

Nedávno četla zajímavý článek. Utvrdila jsem se při něm v tom, že ctít přírodní cykly je moudré především proto, že fungují, ať už je vědomě žijeme nebo je ignorujeme. Člověk je stále součástí přírody, i když ho od ní v poslední době městský styl života stále více odděluje.

Pokud jsme schopni naladit se na přírodní dynamiku, dostane se nám obrovské podpory a úlevy. Uvědomíme si, že na to nejsme sami! Dobrý nápad nebo záměr, tak na jaře rozkvete s menším úsilím než uprostřed zimy.

Jaro je znovuzrozením a novým začátkem po zimě, která by měla být obdobím oddechu. Funguje to v přírodě a ať chceme nebo ne, platí i pro lidi. Za jeden z příkladů nepochopení cykličnosti považujeme třeba snahu pracovat se stejným nasazením v průběhu celého roku – den začínáme stále ve stejnou hodinu, vykonáváme stále stejné činnosti, odpočíváme stále stejně málo. Tento přístup je nepřirozený.
 
Každé období má svá specifika, své možnosti, své slabé a naopak silné stránky. Díky tomuto principu máme příležitost regenerovat, ale také být v určitém období produktivnější. Snaha rozbíhat nové projekty na podzim nebo v zimě, tedy v období, kdy se energie chystá spát, je spíš kontraproduktivní. Ačkoliv člověk může překračovat své hranice a jít proti přírodnímu proudu, bude tato snaha méně efektivní.
 
 
 
 
 
 

♥ Inspirujte se a užívejte si se mnou příliv jarní energie ♥