Kam ukládat sponky a čelenky


 

Jistě to všichni, kdo máte děvče, znáte! Neustále se ztrácí nebo se naopak válí všude. SPONKY A ČELENKY!

Ach, kam s těmi sponkami? Mamíí, kde mám ty oblíbené sponky? Béé, nemůžu najít druhou sponečku! Kde je zase ta čelenka? Proč si ji neuklidíš na místo? Proč se válí sponky na umyvadle? – Aby jsi je zítra rychle našla?!? Dobrý důvod?

Věřím, že podobných scénářů by jste mi určitě mohly vyprávět. Sponky ještě možná zavřeme do nějaké krabičky, ale kde je to pravé místo na takovou čelenku? Toť otázka pro odborníka na čelenky 😉

 

 

 

 

Ano, chtěla jsem vám pomoci, vyřešit tento věčný problémek a tak jsem si sedla, kreslila, šila, koumala jak na to a nakonec jsem pro vás a vaše malé slečny vymyslela krásné “sponkovníky” neboli organizéry na sponky a čelenky.

Jsou v dětském designu, aby se hezky hodily do holčičích pokojíčků. Vybírejte z různorodé nabídky a užijte si konečně pořádek ve sponkách. Věřím, že vy i vaše dcerky si rychle zvyknete, že toto je to pravé místo, kam sponky a čelenky patří a kde je najdete, když je potřebujete.

 

 

  

  

  

 

 

♥ Těší mne, když má má práce smysl a dělá radost. Užívejte si tedy sponkovníky a těšte se na novou kolekci podzimních a vánočních doplňků ♥