Kostýmy na karneval


 

♥ Karnevaly jsou opět tady! Barevné a veselé ♥

 

Pokud i vy plánujete na nějaký vyrazit a pořádně se s dětmi pobavit, zajisté sháníte originální a okatý kostým. Výrobě kostýmů se věnuji již několik let a neustále se svými zákazníky vymýšlíme nové a ještě lepší masky. Ano můžete si kostým koupit v papírnictví nebo objednat z Číny, ale kvalita a originalita nebude nikdy taková, jako když se společně zamyslíme a vytvoříme něco speciálně pro Vás, na míru a přesně podle Vaší představy.

 

  

 

Co všechno jsem schopná vytvořit? Mezi nejoblíbenější stále patří kostýmy pohádkových postaviček od klasiky jako jsou třeba Popelka nebo Minie až po poslední trendy, což se v čase mění, např. princezna Sofie, Elsa, Monster High, My Little Ponny, nebo i třeba Poppy z pohádky Trollové. Kluci zase milují všemožné superhrdiny.

 

  

    

 

Další velmi oblíbenou kategorií jsou zvířátka a příroda všeobecně. Fantazii se meze nekladou, téměř každé zvířátko lze přetvořit do masky, od kočiček, zajíčků, berušek, labutí až po páva. Takže záleží pouze na přání vaší ratolesti.

 

  

  

 

Obrázky kostýmů v tomto článku jsou jen pro Vaši inspiraci, další najdete v minulém článku ZDE, ale především na mých stránkách MIMIBAZARU. Nezapomeňte však, že nejpodstatnějším zdrojem nápadů jste vy sami a přání Vašich dětí. Ozvěte se mi a já Vám velmi ráda pomohu.

♥ Splňte jim jejich sny ♥