Máme tady máj, lásky čas. Doufám, že všichni si užíváte překrásné jaro a máte kolem sebe tolik lásky, kolik si jen přejete. Já mám pro vás dnes krásnou novinku! Tentokrát se nejedná o novou tvorbu, ale jde o mne osobně a s láskou to hodně souvisí. 😉 Jsem šťastná, že se mohu podělit o tuto radostnou událost i s vámi. 

 

Čekáme miminko – naše vytoužené miminko ♥

 

  

 

 

Vše jde zatím podle plánu a stále ještě můžu pracovat, tvořím na sklad a plním objednávky, ale nedokáži dopředu odhadnout, jak dlouho mi elán vydrží a je jisté, že brzy budu muset zvolnit a časem si dát i pauzu.

Proto na vás chci apelovat, pokud uvažujete o objednávce na plánovanou oslavu, svatbu nebo křtiny, které se budou konat až v létě, neváhejte a objednávejte již teď, protože by se také mohlo stát, že v létě už vaše přání nebudu schopná splnit.

Na přechodné období budou mé výrobky pouze ze skladových zásob a zakázková tvorba, bude muset počkat. Sklady plním na stránkách Mimibazar.cz a Fler.cz. Aktuální situaci můžete neustále sledovat také na mých FB stránkách.

 

 

 

 

 

♥ Velmi se těším, že se rozroste má milovaná rodina, ale slibuji, že na vás, mí milí zákazníci, nezapomenu a budu tvořit dál a stále plnit vaše přání. Přeji vám všem krásné jarní dny a těším se na vaše nápady a brzké objednávky. ♥ Markéta

 

 

 

Facebook