Maminka a dcera


 

Nejsilnější pouto na světě

 

Maminka. Nejdůležitější žena v životě každého z nás. Dává nám život, vychovává nás, pečuje o nás, snaží se nás naučit vše, co sama umí nebo co považuje za důležité. Není to role jednoduchá, často nevděčná a se spoustou překážek na cestě. Není však větší lásky než je ta mateřská a ta je tím, co nám každodenně pomáhá tyto překážky překonávat. Právě jsme oslavili svátek matek, den kdy se na moment ve všem tom chaosu výchovy a ne-výchovy zastavíme a dojatě přijímáme drobné dárečky vyrobené ve školkách, družinách, nebo koupené z vlastního kapesného. Nad vlastnoručně lepenými přáníčky se nám oči zalijí slzami a v krku naroste knedlík. Je to jeden z momentů, kdy si uvědomíme, že to za tu všechnu námahu stojí ♥

Jak zpívá Karel Gott ve známe písničce “čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy…” , tak stejně bláznivě uletí i dětství našich dětí. Pojďme si tedy tvořit krásné vzpomínky na tyto časy. Dnes bych vám ráda nabídla sety pro maminky a dcery, které jsou vhodné především na focení překrásných fotografií, které budou vám i vaší dcerce po letech připomínat čas jejího dětství. Sety se ovšem dají využít i na slavnostní příležitosti, či na běžné nošení.

 

Zde se můžete podívat na některé mé dosavadní výtvory:

 

 

  

 

  

 

Set pro maminku a dceru může obsahovat například:

– tutu sukně (dětská od 150,- dámská od 300,-)
– látkové čelenky (70,-)
– čelenky (od 59,- do 150,-)
– květované ozdoby /čelenky (od 220,-)
– trička (dětská od 280,-, dámská od 300,-)
 
 
 
 


Zde bych vám ráda pro inspiraci uvedla několik dalších fotografií, které nejsou z mé tvorby, ale není pro mne problém je na zakázku vyrobit.

 

 

  

 

 

,,Není nic půvabnějšího než maminka s dítětem v náručí, a nic ctihodnějšího než matka v kruhu dětí.”
Johann Wolfgang von Goethe

 

♥ Budu se těšit na vaše náměty a bude mi ctí oslavit s vámi touto cestou to kouzelné pouto mezi maminkou a dcerou ♥