Nový začátek


 

Tak jsem zpátky na začátku 🙂 Po nedlouhé odmlce se vracím ke tvoření.

 

Ano, jsem zpět a mám z toho velkou radost. Jak někteří víte, po narození naší dcerky, jsem dostala zajímavou pracovní nabídku, pozastavila své malé podnikání a trošku “sešla z cesty”.

Ale tvoření mi chybělo a chyběli jste mi vy, mí úžasní fanoušci a zákazníci a proto poslušně hlásím, že s novým rokem se s chutí vracím zpět ke stroji a těším se na nové výzvy.

Jsem člověk, který má tvoření opravdu rád, ale někdy je třeba sejít z cesty, aby si člověk ujasnil, zda jde správným směrem. Takže tahle malá odbočka mi pomohla, ujasnit si, co chci dělat dál. Pomalu se tedy navracím k vymýšlení a navrhování novinek, opět zaplňuji dílnu krásnými materiály, plánuji, do čeho se pustím a těším se především na vás, na mé věrné podporovatele. Protože VY jste mi i přes roční pauzu nepřestali psát a zachovali jste mi obrovskou věrnost a dokázali mi tak, že mé tvoření je pro vás důležité, a já si uvědomila, že dělat vám radost mými výtvory, dodává pozitivní energii i mému životu.

Jenomže, jak jde čas, svět kolem se mění. A jelikož je dnešní doba hodně jiná, než na jakou jsme byli doposud zvyklí a změnila se situace i u mě doma (starám se o dvouletou dcerku a třeťáka na distanční výuce s dalšími distančními kroužky), bude to nyní jinak i s mou nabídkou.

Tvoření bude tentokrát pouze na sklad. Momentálně nebudu již tvořit na zakázku (výjimkou budou svatební sukně na míru), prostě to co vytvořím, to se nabídne a bude k zakoupení. Věřím, že i tak vám mé výtvory budou dělat radost. Za ta léta již vím, co se vám líbí a co si ode mne rádi necháváte vytvořit, takže tomu tvorbu přizpůsobím.

 

Nabídka i s cenami bude k vidění na mém Facebooku – U tří medvídků. Objednávat můžete emailem na utrimedvidku@email.cz.

 

Jaké výtvory tedy můžete momentálně koupit? Zde jsou kategorie mé nabídky ..

 

A pro ilustraci malá ukázka mé tvorby .. Těším se na vaše splněná přání ♥