O MNĚ

 

Jsem ta, která plní Vaše přání…

 

Jmenuji se Markéta, miluji ruční práce a již od roku 2012 tvořím s láskou pro vás.

Začínala jsem dětskými tylovými sukýnkami a prstovými maňásky a na základě vašich podnětů a přání jsem postupně přešla k ruční výrobě svatebních a narozeninových kolekcí, karnevalových kostýmů a nabídka se rozšiřovala do nesčetného množství různých doplňků, od sponek, čelenek, až po náušnice a prstýnky.

Jsem člověk, který má tvoření opravdu rád, ale změna je život a někdy je třeba odbočit z cesty, aby si člověk ujasnil, zda jde správným směrem. A tak jsem před pár lety, přesně v roce 2018, kdy jsem po narození naší dcerky dostala zajímavou pracovní nabídku, pozastavila mé malé podnikání a trošku „sešla z cesty“.

Ale tvoření mi chybí a chybí mi mí úžasní fanoušci a zákazníci a proto poslušně hlásím, že s novým rokem se s chutí vracím zpět ke stroji a těším se na nové výzvy.

Pomalu se navracím k vymýšlení a navrhování novinek, opět zaplňuji dílnu krásnými materiály, plánuji, do čeho se pustím a těším se především na vás, na mé věrné podporovatele. Protože VY jste mi i přes roční pauzu nepřestali psát a zachovali jste mi obrovskou věrnost a dokázali mi tak, že mé tvoření je pro vás důležité, a já si uvědomila, že dělat vám radost mými výtvory, dodává smysl i mému životu.

Jenomže, jak jde čas, svět kolem se mění. A jelikož je dnešní doba hodně jiná, než na jakou jsme byli doposud zvyklí a změnila se situace i u mě doma (starám se o dvouletou dcerku a třeťáka na distanční výuce s dalšími distančními kroužky), bude to jinak i s mou nabídkou.

Tvoření bude tentokrát pouze na sklad. Momentálně nebudu již tvořit na zakázku (výjimkou budou svatební sukně na míru), prostě to co vytvořím, to se nabídne a bude k zakoupení. Věřím, že i tak vám mé výtvory budou dělat radost. Za ta léta již vím, co se vám líbí a co si ode mne rádi necháváte vytvořit, takže tomu tvorbu přizpůsobím.


Mé výrobky jsou z kvalitních materiálů a ručně šité, ručím Vám za kvalitu zpracování a mám vyzkoušené, že dělají radost svým majitelům i několik let.

 


 

Pro inspiraci se podívejte do mých fotogalerií..

 

Narozeninové komplety

Karnevalové kostýmy

Svatební sukně a podvazky

Ostatní doplňky (sponkovníky, čelenky, něco i pro kluky)


Více o cenách a aktuálních akcích se dovíte na mých stránkách Facebooku.

 

Facebook    

 

 

 

 

 

Facebook