Předvánoční čas se blíží milí zákazníci. Tak krásný a teplý podzim jsme tady už dlouho neměli, proto nám to možná ani tak nedochází, ale Martin už odběhl, husa je snědená a advent i Vánoce tady budou cobydup. Doufám, že si podzim užíváte a daří se vám najít si čas na občasnou procházku nádherně zbarvenou přírodou, jsem si jista, že ta vám doplní vitamíny lépe než jakýkoliv multi-ultra preparát z lékárny. Já si letos užívám pohybu a čerstvého vzduchu při procházkách s kočárkem, ale v myšlenkách už se chystám na Vánoce a letos se těším obzvláště, protože to budou první svátky vánoční společně s naší malou dceruškou. Chci prožít sváteční dny v klidu, se svou milovanou rodinou, a tak nebudu pracovat až do poslední chvíle, jako jsem to dělávala roky nazad.

Chci vás proto informovat, že zakázky budu přijímat do 30. listopadu 2018, poté budete moci dále nakupovat, ale pouze ze skladových zásob, které pro vás již nyní poctivě plním.


 

Ráda bych vám dnes také představila dvě novinky s vánoční tématikou.

 

Díky velké oblibě malovaných mikulášských pytlíků, mě napadlo, že by se vám mohly hodit i pytlíčky vánoční. Například pro babičku nebo dědu, když Ježíšek chystá nějaké ty dobroty, nebo sadu vitamínů, na drobné dárky pro kamarádku, ale vlastně si je můžete vymyslet pro kohokoliv. Pro paní učitelku, pro maminku, pro děti, i pro psího kamaráda, ráda vám vytvořím VÁNOČNÍ PYTLÍK dle vašeho přání.

 

 

Druhou novinkou jsou třpytivé mašličky do vlasů. Hodí se pro malé i velké parádnice, jsou krásně výrazné a třpytí se ve všech možných barvách – červené, zlaté, stříbrné, modré, černé atd. Jsou krásnou slavnostní ozdobou vlasů a tak se jistě k vánočním svátkům hodí, ale můžete je také podarovat a udělat někomu radost třpytivým dárkem.

 

  

 

Inspirujte se. Momentálně pro vás plním sklad všemi oblíbenými výrobky plus i nějaké ty novinky se najdou:

  • vánoční doplňky do vlasů
  • šité čepičky a nákrčníky
  • náramky a náušnice z minerálů
  • sady sponek a gumiček
  • sponkovníky/čelenkovníky (držáky na sponky a čelenky)
  • tylové sukně
  • jednotlivé sponky, gumičky a čelenky v různých barvách a materiálech

 

  

  

 

NOVINKA – NÁRAMKY A NÁUŠNICE

 

  

 

♥ Přeji vám všem, ať vždy najdete sílu rozpoznat to, co je v dané chvíli důležité a ať se vám daří advent si užít. ♥

 

 

 

Facebook