Svatební přípravy, pro někoho nejšťastnější období v životě, pro jiného čas obrovských stresů. Jednou ze zásadních otázek dozajista je, jaké šaty bude mít nevěsta . Doba už se naštěstí změnila a i ve váš velký den je možná jakási volnost a není třeba se striktně držet pravidel či tradic. A tak jsou dnes některé svatby velmi uvolněné, ať už se týče celkového pojetí a programu, tak z pohledu oblečení a doplňků. Jsou páry, které si na okázalosti nepotrpí v běžném životě a tak nevidí důvod, proč by tomu mělo být jinak v jejich den svatební. A pro takový případ se krásně hodí tylové svatební sukně namísto klasických šatů.

 

  

 

Já jsem již před několika lety začala vyrábět načechrané tylové svatební sukně a za ten čas jen získávají na popularitě. Svatební šaty by měly především podtrhovat vaši osobnost a nemá tedy smysl, abyste se šněrovala do něčeho, v čem se necítíte dobře a co se k vám nehodí. Právě v ten den svatební byste měla být co nejvíce sama sebou a užít si to se vším všudy.

 

  

 

 

Inspirujte se mými výtvory. Jsou to sukně moderní a trendy. Hodí se k nim především krajkové topy nebo jen hladké nátělníky. Můžete je rebelsky oživit džínovou bundičkou a trendy converskami, nebo být za princeznu v lodičkách se závojem. Je to jen na vás a vaší osobnosti. Krásné na sukních je i to, že je můžete po svatbě nosit dál, třeba s barevným topem a balerínkami, nebo prostě jak se vám líbí, nejsou jen na jedno použití, jako je to u klasických svatebních šatů.

Všechny sukně šiji na míru, nemám žádné našité na sklad, takže vždy řeším objednávku individuálně. Typů a variant je mnoho, ale vše se dá přizpůsobit právě pro vás.

Pokud byste chtěla sladit i doplňky, můžeme sukni doplnit o náramky na ruku, čelenky a doplňky do vlasů. Velmi populární jsou také mé tylové sukně a šaty pro družičky.

 

  

 

 

 

 

Kapitola sama o sobě jsou svatební podvazky, které jsou nezbytným doplňkem každé nevěsty. Zde je ukázka z kolekce pro rok 2018, v nabídce mám však mnohem více modelů. Podívejte se na můj starší příspěvek „Svatební podvazky„, kde zjistíte více.

 

 

 

 

Podvazky jsou také šité na míru (dle obvodu stehna) a u většiny je možné upravit barvu a zdobení, dle vašeho přání. Ceny podvazků se pohybují v cenách od 100,- do 300,- Kč.

 

 

 

 

 

 

Celou svatební kolekci si můžete prohlédnout ZDE na mých stránkách MIMIBAZARU.

 

 

 

Facebook