Rok se s rokem sešel a zase tady máme Vánoce. Můj rok 2019 byl opět plný krásného tvoření a spousty spokojených zákazníků a za to jsem velmi vděčná. Chtěla bych vám všem moc poděkovat za vaši přízeň a že se ke mně s důvěrou vracíte.

Speciální poděkování bych chtěla věnovat mé rodině, za jejich lásku, trpělivost a podporu, protože vím, že to pro ně není vždy snadné, když jsem neustále v jednom kole.

Také máte pocit, že s každým rokem čas letí rychleji a rychleji? Zastavme čas alespoň na chvíli. Nebo zastavme sebe, možná to bude stačit. Pojďme se alespoň na chvíli přestat někam hnát a stíhat možné i nemožné. Zkusme jen tak být a užívat si kouzlo přítomného okamžiku, bez toho abychom v hlavě plánovali dalších 10 úkolů, které nás čekají. Pocit štěstí nepramení jen z krabic plných cukroví a naleštěného nábytku, máme jej v sobě, jen je třeba se zastavit, dělat to co nás těší a být s těmi s kým je nám dobře. 

Přeji vám ze srdce překrásné svátky vánoční. Ať jsou plné lásky, klidu a kouzelných chvil strávených s vašimi blízkými.

 

Ještě bych zde ráda zmínila, že v lednu bude probíhat velká výprodejová akce karnevalových masek. Více zjistíte v lednu na Mimibazaru a Facebooku, nebo v dalším příspěvku.
 

S láskou ♥

Markéta

 

 

 

Facebook