♥ ANO, opět jsou tady! VÁNOCE ♥

 

Zdá se mi to nedávno, co jsem jsem psala příspěvek k loňským svátkům a už nám na dveře klepou další. Rok se s rokem sešel a opět nás čeká shon a vánoční šílení, ale kdo se nenechá moc unést, toho taky pohoda, voňavé momenty plné smíchu a příjemných chvil s rodinou a přáteli. 

Zkuste se zamyslet se nad tím, co je pro vás osobně důležité a tomu věnujte svou energii, obzvláště se to vyplatí v tomto svátečním čase. Udělejme si čas na své nejbližší a nemysleme tolik na „věci“ kolem nás. Jsou to pořád jenom věci. Kdo si ze všech nejvíce zaslouží trochu vašeho času a pozornosti? Samozřejmě vy samotní a tak se hýčkejte a tím uděláte službu i svému okolí 😉 Dovolte si místo bláznivého uklízení garáže, třeba zajít na masáž nebo vezměte děti na zimní krmení zvířátek. Někdo možná přehodnotí mytí oken a věnuje vyšetřený čas kamarádce, na kterou nějak nebyl poslední dobou čas. Nebo co tak vytáhnout babičku na vánoční trhy, kdy jste spolu naposledy někde byli? K pečení si přizvěte na pomoc své nejmenší, sice s jejich pomocí asi napečete méně a zašpiníte kuchyň více, ale věřte, že na tyto chvilky budou ještě po letech vzpomínat, určitě raději než na uštvanou maminku či tatínka. Potěšte milým skutkem duši svou i svých blízkých a bude vám fajn. Ta okna opravdu počkají, ta duši nemají 🙂 Zkusme si ten předvánoční čas užít a ne jen přežít, může to být i hezké ♥

 

 

A co je na Vánoce nového U tří medvídků? Mám pro vás pár novinek, které vám zde představím a celou vánoční nabídku pak najdete zde: VÁNOCE U TŘÍ MEDVÍDKŮ

První novinka by mohla potěšit dětičky i rodiče. Už jste někdy přemýšleli jak stylově vyřešit Mikulášskou nadílku?? Vymyslela jsem pro vás MIKULÁŠSKÝ PYTLÍK se jménem, který je osobní, hezký a praktický, není to prostě jen sáček 😉 Objednávejte však rychle, je to omezená nabídka.

 

 

Velmi jste si oblíbili vánoční sety pro vaše děti ať už na vánoční focení, tak na samotný Štědrý večer. Nyní rozšiřuji nabídku na sety pro celou rodinu. Tyto rodinné komplety si žádáte po celý rok a tak se nám tento trend přenesl až do Vánoc. Dále vyrábím speciální trička nebo body s nápisem pro nejmenší „Mé 1. (2.,3.,…) Vánoce“.

 

  

  

 

 

 

Sponky a čelenky jsou hitem každých Vánoc, letos pro vás mám navíc nabídku kompletů, které mohou být i vhodným dárkem. Vyrábím je v typických vánočních barvách, ale také v barvičkách nových. 

 

 

♥ Přeji vám ať je váš předvánoční čas pohodový, plný lásky a porozumění a ať zvládnete vše co si přejete ♥

 

 

Facebook