Začínám se ladit se na Vánoce. Už je tady opět čas, kdy si krásně nazdobíme své byty, domy, zahrádky, rozsvítíme světýlka a svíčky, začneme si poustět koledy a vánoční pohádky. Ano, advent už nám skoro klepe na dveře. Včera jsem se doslova lekla, když jsme s rodinou spočítali, že do Vánoc nám zbývá už jen 5 týdnů!! Stále jsem měla pocit, že do svátků je ještě spousta času, ale takto řečeno v týdnech, mi to najednou připadá bláznivě blízko. Takže od teď jedeme na vánoční vlně, plánujeme pečení cukroví, sháníme ořechy a každým dnem čekáme z rádia hlas George Michaela a jeho „Last Christmas“ .. ♥

K vánočnímu ladění patří samozřejmě i má tvorba. Ať už chcete mít u stromečku děvčátka nastrojená v tutu sukýnkách a malovaných tričkách nebo doplnit outfit vánoční čelenkou, neváhejte mne včas kontaktovat, abych stihla vaše přání splnit. Níže najdete malou ukázku mých nových nápadů. Stále zkouším vymýšlet novinky a zdokonalovat osvědčené modely. Tak vybírejte, dokud je čas. 

Zde najdete inspiraci a celou kolekci můžete zakoupit na stránkách – FLER.

Přeji vám krásné dny adventní, ať se vám i v této nelehké době kovidové podaří najít klid a radost a těším se na vaše přání.

Markéta ♥

Facebook