Rok se s rokem sešel a pro mne je přelom roku obdobím, kdy začíná něco opravdu nového. Tvoření a vyrábění mě stále baví a naplňuje a rozhodně hodlám naplno pokračovat, přesto jsem ale pocítila potřebu, zapojit se ještě do něčeho dalšího. Zatoužila jsem pracovat více s lidmi, potkávat nové tváře, cítit tu člověčinu, která prostě za šicím strojem chybí. A že už jsem u toho stroje pěknou řádku let.

 

Začala jsem tedy pracovat na plný úvazek jako recepční ve firmě  

 

Mám dobrý pocit, že se podílím na něčem prospěšném a potkávám zde milé lidi, kteří přicházejí s dobrým úmyslem pomoci. Jsem tedy spokojena. Přináší to sebou ovšem novou výzvu, jak dokáži efektivně skloubit tuhle zajímavou práci s mým milovaným tvořením. Vše se teprve zabíhá a hledám systém práce, který bude vyhovovat všem kolem i mně samotné.

Prosím tedy o trpělivost i vás, mé milé zákazníky a věřím, že vždy najdeme cestu, jak si vyjít vstříc a budete stále spokojeni s mými službami.

Logicky je času na tvoření nyní méně a proto se prodloužila dodací lhůta na minimálně 10 dnů – maximálně 14 dnů. Bohužel expresní dodávky do druhého dne už opravdu nejsou možné.

Chtěla bych se také omluvit mým stálým zákaznicím a zákazníkům, kteří nedočkavě vyhlížejí další novinky v mé nabídce. Bohužel teď není možné chrlit nové nápady a fotky v měsíčních intervalech, jak jsem byla zvyklá. Samozřejmě budu pokračovat ve vymýšlení a přinášet vám nové podněty, ale nebude to tak často, jako dříve.

Momentálně se můžete těšit na novou svatební kolekci podvazků. Již tento týden se budou podvazky fotit a snad ještě během února vám je zde s radostí představím.

 

 

Nové ceny poštovného a balného

S platností od 1.3.2018 se mění ceny poštovného a balného. Nové ceny jsou tedy následující:

  • DOPORUČENÝ DOPIS =65,- Kč 
  • DOPORUČENÝ BALÍK =110,- Kč
  • VELKÉ ZÁSILKY (doporučeně) =130,- Kč
  • EXPRESNÍ ZÁSILKA =170,- Kč
  • POŠTOVNÉ ZDRAMA  od objednávky nad 2000,- Kč

 

 

♥ Přeji i vám ať je nový rok plný pozitivních změn, nebojme se jich, jsou jako nový vítr do plachet. Těším se na vaše nová přání! ♥

 

 

 

 

Facebook